Pierre-Luc Lauziere отсъди тъч за домакините.
Ще успеят ли Сан Хосе Ърткуейкс да сътворят нещо от този тъч в половината на Лос Анджелис?
Лос Анджелис ще изпълнят тъч в своята половина.
90+2'
Асистенция на Eduard Atuesta.
90+2'
Гол с глава на Марлон на Banc of California Stadium. Лос Анджелис увеличават преднината си на 3-1.
90+2'
Става опасно. Свободен удар за Лос Анджелис близо до наказателното поле.
90+1'
Свободен удар за Лос Анджелис в половината на противника.
90'
Свободен удар в опасна позиция за Сан Хосе Ърткуейкс!
89'
Pierre-Luc Lauziere отсъжда ъглов удар за Сан Хосе Ърткуейкс. Ще изпълни Кристиан Еспиноза.
88'
Сан Хосе Ърткуейкс получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
88'
На Banc of California Stadium е отсъден корнер за Лос Анджелис. С топката е David Emmanuel Martinez Morales.
88'
Денис Боуанга от отбора на Лос Анджелис стреля на Banc of California Stadium. За негово съжаление ударът му е спасен.
86'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Лос Анджелис.
86'
Лос Анджелис предприема атака на срещата в град Лос Анджелис. Eduard Atuesta стреля встрани от целта.
86'
Oscar Verhoeven(Сан Хосе Ърткуейкс) е наказан с жълт картон от Pierre-Luc Lauziere.
85'
Внимание за Сан Хосе Ърткуейкс. Лос Анджелис ще изпълнят тъч в атака.
84'
Корнер за Лос Анджелис на срещата в град Лос Анджелис. Денис Боуанга изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
83'
Ъглов удар за Лос Анджелис на срещата в град Лос Анджелис. Денис Боуанга е зад топката.
83'
гостите правят смяна, при която Hernan Lopez Munoz отстъпва мястото си на Томи Томпсън.
82'
Pierre-Luc Lauziere отсъди свободен удар за Сан Хосе Ърткуейкс в собствената им половина.
82'
На Banc of California Stadium е отсъден корнер за Лос Анджелис. С топката е Денис Боуанга.
80'
Pierre-Luc Lauziere сигнализира за нарушение в полза на Лос Анджелис на Banc of California Stadium. Топката е в собствената им половина.
80'
Лос Анджелис заменя Аарън Лонг с Марлон.
80'
Свободен удар за Сан Хосе Ърткуейкс в половината на Лос Анджелис.
79'
Кей Камара (Лос Анджелис) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
79'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Сан Хосе Ърткуейкс.
79'
Серхи Паленсия (Лос Анджелис) пробва удар на Banc of California Stadium. Топката минава встрани от целта.
75'
Смяна в отбора на Лос Анджелис. Eduard Atuesta заменя Тимоти Тилман.
75'
Ian Russell (Сан Хосе Ърткуейкс) извършва смяна в своя отбор. Джаксън Юейл напуска терена, заменен от Нико Цакирис.
75'
Амал Пелегрино влиза в игра на мястото на Пол Мари в отбора на гостите.
75'
Джереми Ебобисе напуска терена, заменен от Усени Буда.
75'
Играч на Лос Анджелис е в положение на засада.
75'
Кей Камара асистира за гола.
75'
домакините излизат напред в резултата след гол на Eduard Atuesta на Banc of California Stadium: 2-1.