Свободен удар за Остин на Dignity Health Sports Park. Топката е в собствената им половина.
Тъч за Лос Анджелис Галакси близо до противниковото наказателно поле.
87'
Лос Анджелис Галакси получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
87'
Джоузеф Пейнтсил отстъпи мястото си на Диего Фагундес в отбора на Лос Анджелис Галакси.
87'
Ted Unkel показа жълт картон на Оуен Уолф (Остин).
84'
Играч на гостите е в положение на засада.
82'
Става опасно. Свободен удар за Остин близо до наказателното поле.
82'
Остин ще изпълнят удар от вратата на Dignity Health Sports Park.
82'
Лос Анджелис Галакси атакуват на Dignity Health Sports Park в град Карсън. Ударът на Джоузеф Пейнтсил пропуска целта.
81'
Остин заменя Джадер Обриан с Оуен Уолф.
81'
Остин ще изпълнят тъч в своята половина.
80'
На Dignity Health Sports Park е отсъден корнер за Лос Анджелис Галакси. С топката е Габриел Пек.
78'
На срещата в град Карсън бе отсъден свободен удар за гостите.
78'
Тъч за Лос Анджелис Галакси на Dignity Health Sports Park.
76'
Гастон Бругман се отчете с асистенция.
76'
Гол! Деян Йовелич дава преднина на Лос Анджелис Галакси с попадението си на Dignity Health Sports Park. Резултат: 2-1.
75'
Остин ще изпълнят тъч в половината на Лос Анджелис Галакси.
74'
Ted Unkel отсъди тъч за Лос Анджелис Галакси в половината на Остин.
74'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Карсън.
73'
Ted Unkel отсъжда удар от вратата за Остин.
71'
Тъч за Лос Анджелис Галакси в половината на Остин.
71'
Марко Делгадо отстъпва мястото си на Едуин Черило в отбора на домакините.
70'
гостите правят смяна, при която Ходжан Валенсия отстъпва мястото си на Александър Ринг.