Allen Chapman отсъди тъч за Кълъмбъс Крю в близост до наказателното поле на Филаделфия.
Кълъмбъс Крю получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
88'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Кълъмбъс Крю.
88'
Филаделфия предприема атака на срещата в град Кълъмбъс. Даниел Газдаг стреля встрани от целта.
87'
Ъглов удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Хуан Камило Ернандес изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
83'
Allen Chapman отсъди тъч за Филаделфия в половината на Кълъмбъс Крю.
82'
Кълъмбъс Крю ще изпълнят тъч в своята половина.
81'
Азиел Джаксон отстъпи мястото си на Таха Хабрун в отбора на Кълъмбъс Крю.
81'
Смяна на Lower.com Field. Александру Матан заменя Dylan Chambost в отбора на Кълъмбъс Крю.
80'
Allen Chapman отсъжда удар от вратата за Кълъмбъс Крю.
80'
Ударът на Джак МакГлин (Филаделфия) пропуска целта.
78'
Подаването за гола е на Кай Вагнер.
78'
Гол! гостите намаляват резултата до 3-2 с гол на Джак МакГлин на Lower.com Field.
76'
Dylan Chambost асистира за гола.
76'
Хуан Камило Ернандес бележи с глава и Кълъмбъс Крю увеличава преднината си: 3-1.
75'
На срещата в град Кълъмбъс бе отсъден свободен удар за гостите.
74'
Тъч за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field.
74'
73'
Смяна в отбора на Филаделфия. Джак МакГлин заменя Леон Максимилян Флах.
73'
Максимилиан Арфстен влиза в игра на мястото на Mohamed Farsi в отбора на домакините.
73'
Diego Rossi напуска терена, заменен от Азиел Джаксон.
72'
Свободен удар за Филаделфия на Lower.com Field. Топката е в собствената им половина.
70'
Allen Chapman отсъжда свободен удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Топката е заложена в половината на Филаделфия.
69'
Ударът на Хуан Камило Ернандес (Кълъмбъс Крю) в противниковата врата е спасен.
68'
Allen Chapman отсъжда ъглов удар на Lower.com Field. Зад топката е Кай Вагнер (Филаделфия).
66'
Джим Къртин (Филаделфия) извършва смяна в своя отбор. Данли Жан-Жак напуска терена, заменен от Алехандро Бедоя.
65'
Allen Chapman отсъжда удар от вратата за Филаделфия.
65'
Ъглов удар за Кълъмбъс Крю на срещата в град Кълъмбъс. Diego Rossi е зад топката.
64'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Кълъмбъс Крю в тяхната половина.
63'
62'
Тъч за Кълъмбъс Крю в тяхната половина.
62'
60'
домакините правят смяна, при която Дарлингтън Нагбе отстъпва мястото си на Дерик Джоунс.