Hyeon-mu Kang от отбора на домакините е предупреден официално.
83'
Сувон ФК ще подновят играта с удар от вратата.
83'
ДУЗ
Отборът на ФК Сеул получи шанс за гол от дузпа на Уърлд Къп Стейдиъм, но Джеси Лингард пропусна.
82'
Bit-garam Yoon ( Сувон ФК) получи жълт картон и трябва да внимава, ако не иска да поеме преждевременно към съблекалните.
80'
Свободен удар за ФК Сеул на Уърлд Къп Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
80'
Byung jin Park отсъди тъч за домакините.
80'
Lucas Rodrigues отстъпи мястото си на Ju-Hyeok Kang в отбора на ФК Сеул.
80'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за ФК Сеул в тяхната половина.
78'
Сувон ФК ще изпълнят тъч в половината на ФК Сеул.
77'
Корнер за ФК Сеул на срещата в град Сеул. Джеси Лингард изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
76'
Сувон ФК заменя Seung-won Jeong с Byong-Jun An.
75'
Byung jin Park отсъжда ъглов удар за ФК Сеул. Ще изпълни Джеси Лингард.
74'
Kyu-Baek Choi (Сувон ФК) получи жълт картон на Уърлд Къп Стейдиъм.
72'
Byung jin Park отсъди свободен удар за ФК Сеул в опасна близост до вратата на Сувон ФК.
72'
На срещата в град Сеул бе отсъден свободен удар за домакините.
70'
Играч на гостите е в положение на засада.
69'
Тъч за ФК Сеул в собствената им половина.
67'
Джеси Лингард асистира за гола.
67'
ФК Сеул излезе напред в резултата с 1-0 , благодарение на гола на Stanislav Iljutcenko с глава.
67'
На Уърлд Къп Стейдиъм е отсъден корнер за ФК Сеул. С топката е Джеси Лингард.
66'
ФК Сеул ще изпълнят тъч в своята половина.
65'
Тъч за Сувон ФК в половината на ФК Сеул.
64'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Сувон ФК.
64'
Kyung-ho Roh отстъпва мястото си на Kyo-won Han в отбора на гостите.
64'
Свободен удар за ФК Сеул в половината на противника.
62'
Засада на играч на Сувон ФК на Уърлд Къп Стейдиъм.
61'
Gi Dong Kim (ФК Сеул) извършва смяна в своя отбор. Чо Юнгуок напуска терена, заменен от Sang-hyeob Im.
61'
Сувон ФК ще изпълнят удар от вратата на Уърлд Къп Стейдиъм.
61'
ФК Сеул атакуват на Уърлд Къп Стейдиъм в град Сеул. Ударът на Чо Юнгуок пропуска целта.