Даегу ФК излиза напред в резултата с 4-3 след гол на Park Se-jin.
Свободен удар за Даегу ФК на DGB Daegu Bank Park. Топката е в собствената им половина.
Чанг-Хон Куон (Чонбук Хюндай) опитва удар с глава на DGB Daegu Bank Park, блокиран от противников играч.
90+3'
Cesar Fernando Silva dos Santos подаде за гола.
90+3'
Гол на DGB Daegu Bank Park. Edgar Bruno Da Silva е точен с глава и Даегу ФК изравняват резултата: 3-3.
90+2'
Даегу ФК ще изпълнят тъч в своята половина.
90+2'
Чонбук Хюндай ще подновят играта с удар от вратата.
90+1'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Даегу ФК.
90+1'
Атака на Чонбук Хюндай и удар на Чанг-Хон Куон, който пропуска целта.
90'
На срещата в град Даегу бе отсъден свободен удар за гостите.
89'
Park Chang-Hyeon (Даегу ФК) извършва смяна в своя отбор. Jung Chi-In напуска терена, заменен от Edgar Bruno Da Silva.
88'
Асистенция на Hyun-beom Ahn.
88'
Гол! Сеон-Мин Муун бележи и гостите вземат преднина на DGB Daegu Bank Park. Резултат: 2-3.
86'
Тъч за Чонбук Хюндай в половината на Даегу ФК.
83'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Даегу.
83'
На DGB Daegu Bank Park е отсъден корнер за Чонбук Хюндай. С топката е Lee Yeong-jae.
81'
Yong-rae Lee влиза в игра на мястото на Kyohei Yoshino в отбора на домакините.
80'
Гол! Резултатът вече е 2-2 след гол на Hyun-beom Ahn за гостите.
78'
Андриго напуска терена, заменен от Чанг-Хон Куон.
78'
Свободен удар за Даегу ФК в собствената им половина.
78'
Dong-sik Jeong отсъжда ъглов удар за Чонбук Хюндай. Ще изпълни Lee Yeong-jae.
76'
Тъч за гостите в противниковата половина.
76'
Тъч за Даегу ФК в собствената им половина.
75'
Тъч за Даегу ФК на DGB Daegu Bank Park.
73'
Dong-sik Jeong отсъжда свободен удар за Даегу ФК на DGB Daegu Bank Park. Топката е в собствената им половина.
72'
Даегу ФК ще изпълнят удар от вратата на DGB Daegu Bank Park.
72'
Jin-gyu Kim отправя удар на DGB Daegu Bank Park, но пропуска целта.
71'
Чонбук Хюндай имат правото да изпълнят свободен удар близо до противниковата врата.
71'
Удар от вратата за Чонбук Хюндай на DGB Daegu Bank Park.
70'
Даегу ФК атакуват чрез Caio Marcelo Pinheiro Da Silva, чийто удар пропуска целта.
70'
Безрезултатен шут на Myeong-seok Ko (Даегу ФК) към вратата на съперника.
70'
Ъглов удар за Даегу ФК на срещата в град Даегу. Cesar Fernando Silva dos Santos е зад топката.