Ще успеят ли УАНЛ Тигрес да сътворят нещо от този тъч в половината на КФ Монтерей?
Свободен удар за УАНЛ Тигрес на Estadio BBVA Bancomer. Топката е в собствената им половина.
90+7'
Oscar Mejia Garcia отсъжда ъглов удар за КФ Монтерей. Ще изпълни Jordi Cortizo.
90+6'
Ъглов удар за КФ Монтерей на срещата в град Guadalupe. Jordi Cortizo е зад топката.
90+6'
Могат ли КФ Монтерей да се възползват от тъч дълбоко в половината на УАНЛ Тигрес?
90+5'
УАНЛ Тигрес ще трябва да внимават, тъй като бе отсъден свободен удар за КФ Монтерей в опасна близост до тяхната врата.
90+2'
Андре Пиер Жиняк отправя удар на Estadio BBVA Bancomer, но пропуска целта.
90+2'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Guadalupe.
89'
Тъч за гостите в противниковата половина.
88'
Oscar Mejia Garcia отсъжда свободен удар за КФ Монтерей на Estadio BBVA Bancomer. Топката е в собствената им половина.
87'
Удар от вратата за УАНЛ Тигрес на Estadio BBVA Bancomer.
87'
Свободен удар в опасна позиция за УАНЛ Тигрес!
86'
85'
Фернандо Гориаран (УАНЛ Тигрес) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
84'
Смяна на Estadio BBVA Bancomer. Edson Gutierrez заменя Ерик Агуире в отбора на КФ Монтерей.
82'
КФ Монтерей ще изпълнят тъч в своята половина.
80'
УАНЛ Тигрес заменя Juan Francisco Brunetta с Николас Ибанез.
80'
КФ Монтерей получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
77'
гостите правят смяна, при която Хавиер Акино отстъпва мястото си на Sebastian Cordova.
77'
Смяна в отбора на УАНЛ Тигрес. Veljko Paunovic заменя Диего Лайнес с Marcelo Flores Dorrell.
77'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за УАНЛ Тигрес в тяхната половина.
77'
Víctor Guzman влиза в игра на мястото на Iker Jareth Fimbres Ochoa в отбора на домакините.
77'
Тъч за КФ Монтерей в половината на УАНЛ Тигрес.
76'
Тъч за УАНЛ Тигрес на Estadio BBVA Bancomer.
76'
Лукас Окампос отстъпи мястото си на Brandon Vazquez в отбора на КФ Монтерей.
75'
КФ Монтерей ще изпълнят тъч в половината на УАНЛ Тигрес.
71'
Тъч за УАНЛ Тигрес близо до противниковото наказателно поле.
71'
Тъч за КФ Монтерей на Estadio BBVA Bancomer.
69'
Атака на УАНЛ Тигрес е спряна от рефера Oscar Mejia Garcia заради положение на засада.
69'
Oscar Mejia Garcia отсъди тъч за КФ Монтерей в половината на УАНЛ Тигрес.
66'
Ерик Агуире подаде за гола.
66'
Гол на Estadio BBVA Bancomer в град Guadalupe. Iker Jareth Fimbres Ochoa бележи за КФ Монтерей и преднината им е увеличена до 4-2.