Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъди тъч за Клуб Леон в близост до наказателното поле на ФК Хуарес.
90+7'
Асистенцията е на Jose Alvarado.
90+7'
гостите излизат напред в резултата след гол на Mauricio Isais на Estadio Olimpico Benito Juarez: 2-3.
90+7'
Удар с глава на Oscar Estupinan (ФК Хуарес) на Estadio Olimpico Benito Juarez, който пропуска целта.
90+7'
Клуб Леон ще изпълнят удар от вратата на Estadio Olimpico Benito Juarez.
90+7'
Корнер за ФК Хуарес на срещата в град Ciudad Juarez. Гилерме Кастильо Карвальо изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
90+6'
Може ли ФК Хуарес да се възползва от този опасен свободен удар?
90+4'
Тъч за ФК Хуарес в собствената им половина.
90+4'
David Ramirez отправя удар на Estadio Olimpico Benito Juarez, но пропуска целта.
90+4'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Ciudad Juarez.
90+4'
Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъжда свободен удар за Клуб Леон на Estadio Olimpico Benito Juarez. Топката е заложена в половината на ФК Хуарес.
90+3'
Тъч за гостите в противниковата половина.
90+3'
Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъжда свободен удар за Клуб Леон на Estadio Olimpico Benito Juarez. Топката е в собствената им половина.
90+2'
Moises Mosquera заменя Ralph Orquin в отбора на ФК Хуарес.
90+2'
Jairo Torres напуска терена, заменен от Denzell Garcia.
90+2'
90+2'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Клуб Леон в тяхната половина.
90+1'
Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъжда удар от вратата за ФК Хуарес.
90+1'
Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъди тъч за домакините.
90+1'
Клуб Леон ще изпълнят тъч в половината на ФК Хуарес.
90'
Jesus Daniel Hernandez Casiano влиза на мястото на Luciano Cabral в отбора на Клуб Леон.
89'
Тъч за Клуб Леон в половината на ФК Хуарес.
88'
ФК Хуарес ще изпълнят тъч в своята половина.
87'
ФК Хуарес ще изпълнят опасен тъч.
87'
Victor Alfonso Caceres Hernandez отсъди тъч за ФК Хуарес в половината на Клуб Леон.
86'
Андреас Гуардадо отстъпва мястото си на David Ramirez в отбора на гостите.
86'
домакините правят смяна, при която Дитер Вилялпандо отстъпва мястото си на Алекс Мендес.
85'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на ФК Хуарес.
85'
Андреас Гуардадо (Клуб Леон) пропуска целта.
85'
Ъглов удар за Клуб Леон на Estadio Olimpico Benito Juarez. Luciano Cabral изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
84'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Клуб Леон.
84'
Тъч за ФК Хуарес близо до противниковото наказателно поле.
83'
Тъч за ФК Хуарес на Estadio Olimpico Benito Juarez.
83'
На срещата в град Ciudad Juarez бе отсъден свободен удар за гостите.
82'
Клуб Леон ще подновят играта с удар от вратата.
81'
Могат ли ФК Хуарес да се възползват от тъч дълбоко в половината на Клуб Леон?
80'
Свободен удар за ФК Хуарес в половината на Клуб Леон.
79'
Играч на ФК Хуарес попада в положение на засада на Estadio Olimpico Benito Juarez.