Тъч за домакините в противниковата половина.
Jeremie Pignard отсъди тъч за домакините.
90+2'
Jack Byrne се отчете с асистенция.
90+2'
Гол с глава на Дилан Уатс връща Шамрок Роувърс ФК в мача. Резултатът е изравнен: 1-1.
90+2'
На Талахт Стейдиъм е отсъден корнер за Шамрок Роувърс ФК. С топката е Jack Byrne.
90'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Дъблин.
90'
Шамрок Роувърс ФК ще изпълнят тъч в половината на Апоел Никозия ФК.
89'
Един от играчите на гостите е в положение на засада.
89'
Dieumerci Ndongala напуска терена, заменен от Marius Dumitru Corbu.
89'
гостите правят смяна, при която Konstantinos Laifis отстъпва мястото си на Лаша Двали.
88'
Ричард Тауел.
88'
Става опасно. Свободен удар за Апоел Никозия ФК близо до наказателното поле.
85'
Безрезултатен шут на Маркиньос (Апоел Никозия ФК) към вратата на съперника.
85'
Тъч за Шамрок Роувърс ФК в собствената им половина.
84'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Апоел Никозия ФК.
83'
Ще успеят ли Шамрок Роувърс ФК да сътворят нещо от този тъч в половината на Апоел Никозия ФК?
83'
Jeremie Pignard отсъжда удар от вратата за Шамрок Роувърс ФК.
83'
Апоел Никозия ФК атакуват на Талахт Стейдиъм в град Дъблин. Ударът на Issam Chebake пропуска целта.
82'
Тъч за Шамрок Роувърс ФК в тяхната половина.
82'
Тъч за Апоел Никозия ФК в половината на Шамрок Роувърс ФК.
79'
Внимание за Апоел Никозия ФК. Шамрок Роувърс ФК ще изпълнят тъч в атака.
78'
77'
Смяна в отбора на Шамрок Роувърс ФК. Дилан Уатс заменя Джони Кени.
77'
Aaron Greene влиза на мястото на Daniel Mandroiu в отбора на Шамрок Роувърс ФК.
77'
Jack Byrne заменя Дара Нюджънт в отбора на Шамрок Роувърс ФК.
76'
Jeremie Pignard отсъди свободен удар за Апоел Никозия ФК.
75'
Свободен удар за Апоел Никозия ФК в половината на Шамрок Роувърс ФК.
73'
Корнер за Шамрок Роувърс ФК на срещата в град Дъблин. James Roche изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
72'
Леон Полс се завръща в игра на Талахт Стейдиъм в град Дъблин.
72'
Ел Араби отстъпва мястото си на Алгасим Ба в отбора на гостите.
72'
Jose Dominguez (Апоел Никозия ФК) извършва смяна в своя отбор. Матео Сушич напуска терена, заменен от Issam Chebake.
71'
Играта на Талахт Стейдиъм е спряна, за да се окаже помощ на превиващият се Леон Полс (Шамрок Роувърс ФК).
70'
Атака на Апоел Никозия ФК е спряна от рефера Jeremie Pignard заради положение на засада.
68'
Ъглов удар за Апоел Никозия ФК на Талахт Стейдиъм. Серхио Техера изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
68'
Jeremie Pignard отсъжда ъглов удар на Талахт Стейдиъм. Зад топката е Серхио Техера (Апоел Никозия ФК).