Фросиноне Калчо атакуват чрез Tjas Begic, чийто удар пропуска целта.
Davide Ghersini отсъди свободен удар за Фросиноне Калчо.
89'
Свободен удар за Фросиноне Калчо на Стадио Марио Ригамонти. Топката е в собствената им половина.
89'
На Стадио Марио Ригамонти е отсъден корнер за Бреша Калчо. С топката е Matthias Verreth.
88'
Свободен удар за Фросиноне Калчо в собствената им половина.
86'
Davide Ghersini отсъжда удар от вратата за Бреша Калчо.
84'
Смяна в отбора на Бреша Калчо. Rolando Maran заменя Giacomo Olzer с Riccardo Fogliata.
83'
Гол! Габриеле Мончини увеличава преднината на Бреша Калчо на Стадио Марио Ригамонти. Попадението дойде от дузпа. Резултат: 4-0.
83'
Франческо Гели.
81'
Засада на Стадио Марио Ригамонти. Davide Ghersini спира атаката на Бреша Калчо.
80'
Davide Ghersini сигнализира за нарушение в полза на Бреша Калчо на Стадио Марио Ригамонти. Топката е в собствената им половина.
79'
Фросиноне Калчо ще подновят играта с удар от вратата.
78'
Vincenzo Vivarini (Фросиноне Калчо) извършва смяна в своя отбор. Габриеле Бракалия напуска терена, заменен от Серхио Калай.
77'
Смяна в отбора на Бреша Калчо. Rolando Maran заменя Nicolas Galazzi с Patrick Amoako Nuamah.
77'
Габриеле Мончини влиза в игра на мястото на Ante Matej Juric в отбора на домакините.
74'
Emanuele Pecorino заменя Frank Tsadjout в отбора на Фросиноне Калчо.
74'
72'
Бреша Калчо ще изпълнят опасен тъч.
71'
Атака на Бреша Калчо е спряна от рефера Davide Ghersini заради положение на засада.
67'
Ъглов удар за Бреша Калчо на срещата в град Бреша. Nicolas Galazzi е зад топката.
66'
Корнер за Бреша Калчо на срещата в град Бреша. Nicolas Galazzi изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.