open menulivescore
2 - 0Край на мача
90+5'
Атака на КД Кобрелоа Калама е спряна от съдията, след като Javier Andres Parraguez Parraguez попадна в положение на засада.
90+4'
Felipe Andres Villagran Rivera влиза на мястото на Benjamin Rodrigo Berrios Reyes в отбора на Евертън Виня Дел Мар.
90+4'
Алан Мендес напуска терена, заменен от Томас Астабуруага Монтоя.
90+3'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Евертън Виня Дел Мар в тяхната половина.
90+2'
На Саусалито е отсъден корнер за КД Кобрелоа Калама. С топката е Кристиан Инсауралде.
90+2'
Lautaro Pastran отстъпва мястото си на Mitchell Wassenne в отбора на домакините.
90+1'
Евертън Виня Дел Мар атакуват на Саусалито в град Виня дел Мар. Ударът на Родриго Контрерас пропуска целта.
90+1'
КД Кобрелоа Калама ще изпълнят удар от вратата на Саусалито.
88'
Алан Мендес асистира за гола.
88'
Гол! 2-0 за домакините. Голмайстор е Родриго Контрерас.
87'
Алан Мендес (Евертън Виня Дел Мар) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
87'
Ъглов удар за Евертън Виня Дел Мар на срещата в град Виня дел Мар. Lautaro Pastran е зад топката.
86'
КД Кобрелоа Калама ще подновят играта с удар от вратата.
86'
Juan Lara отсъжда ъглов удар на Саусалито. Зад топката е Lautaro Pastran (Евертън Виня Дел Мар).
84'
Тъч за Евертън Виня Дел Мар в тяхната половина.
84'
Свободен удар за КД Кобрелоа Калама в половината на Евертън Виня Дел Мар.
83'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на КД Кобрелоа Калама.
83'
Удар с глава на Родриго Контрерас на Саусалито. За съжаление на съотборниците му от Евертън Виня Дел Мар топката пропусна целта.
83'
Тъч за Евертън Виня Дел Мар в половината на КД Кобрелоа Калама.
82'
Nicolas Orrego заменя Jorge Espejo в отбора на КД Кобрелоа Калама.
82'
Тъч за КД Кобрелоа Калама в собствената им половина.
82'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за КД Кобрелоа Калама в тяхната половина.
81'
Могат ли КД Кобрелоа Калама да се възползват от тъч дълбоко в половината на Евертън Виня Дел Мар?
80'
Алан Мендес (Евертън Виня Дел Мар) стреля на Саусалито, но ударът е спасен.
79'
Удар от вратата за Евертън Виня Дел Мар на Саусалито.
79'
Атака на КД Кобрелоа Калама и страхотна възможност пред Jorge Espejo. За негово съжаление топката се отбива в гредата.
79'
Тъч за гостите в противниковата половина.
78'
Евертън Виня Дел Мар получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
76'
Жълт картон на Саусалито. Bryan Ogaz е предупреден официално от Juan Lara.
76'
Juan Lara отсъди свободен удар за Евертън Виня Дел Мар в собствената им половина.
76'
КД Кобрелоа Калама ще изпълнят тъч в половината на Евертън Виня Дел Мар.
75'
Juan Lara отсъди тъч за КД Кобрелоа Калама в половината на Евертън Виня Дел Мар.
74'
Тъч за КД Кобрелоа Калама в половината на Евертън Виня Дел Мар.
73'
Тъч за Евертън Виня Дел Мар на Саусалито.
72'
Juan Lara отсъжда свободен удар за КД Кобрелоа Калама на Саусалито. Топката е заложена в половината на Евертън Виня Дел Мар.
72'
Juan Lara отсъди тъч за гостите.
72'
Ъглов удар за Евертън Виня Дел Мар на Саусалито. Nicolas Eduardo Baeza Martinez изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
70'
КД Кобрелоа Калама заменя Кристиан Браво с Bastian Valdes.
70'
Juan Lara отсъжда свободен удар за КД Кобрелоа Калама на Саусалито. Топката е в собствената им половина.
70'
Juan Lara отсъжда ъглов удар на Саусалито. Зад топката е Nicolas Eduardo Baeza Martinez (Евертън Виня Дел Мар).