Удар от вратата за Депортес Икике на Естадио Тиера де Кампеонес.
90+6'
Lucas Humberto Assadi Reygadas (Универсидад де Чили) стреля към вратата, но ударът му минава встрани от целта.
90+5'
На Естадио Тиера де Кампеонес е отсъден корнер за Универсидад де Чили. С топката е Matias Ignacio Sepulveda Mendez.
90+4'
Piero Maza Gomez отсъди тъч за гостите.
90+4'
Piero Maza Gomez отсъжда удар от вратата за Депортес Икике.
90+3'
Корнер за Универсидад де Чили на срещата в град Икуике. Matias Ignacio Sepulveda Mendez изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
90+3'
Универсидад де Чили ще изпълнят тъч в половината на Депортес Икике.
90+2'
Универсидад де Чили ще подновят играта с удар от вратата.
90+1'
Franco Ezequiel Calderon.
90+1'
Свободен удар за Депортес Икике на Естадио Тиера де Кампеонес. Топката е в собствената им половина.
90+1'
Универсидад де Чили ще изпълнят опасен тъч.
88'
Тъч за Депортес Икике в собствената им половина.
88'
Тъч за гостите в противниковата половина.
87'
Тъч за Универсидад де Чили дълбоко в полето на противника на Естадио Тиера де Кампеонес.
87'
Тъч за Универсидад де Чили в половината на Депортес Икике.
85'
Универсидад де Чили ще изпълнят тъч в своята половина.
85'
Piero Maza Gomez отсъжда засада на Естадио Тиера де Кампеонес. В капана на противниковата защита попадна Алваро Рамос (Депортес Икике).
84'
84'
Универсидад де Чили предприема атака на срещата в град Икуике. Matias Ignacio Sepulveda Mendez стреля встрани от целта.
83'
Смяна на Естадио Тиера де Кампеонес. Алваро Рамос заменя Stefan Pino Briceno в отбора на Депортес Икике.
82'
Едсон Пук напуска терена след като получи втори жълт картон.
82'
Piero Maza Gomez отсъди свободен удар за Универсидад де Чили.
80'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Икуике.
80'
Удар извън очертанията на Fabian Hormazabal (Универсидад де Чили).
78'
Гол на Естадио Тиера де Кампеонес. Депортес Икике бележи нов гол чрез Cesar Alejandro Gonzalez Ramirez и резултатът вече е 3-0.
77'
Засада. Едсон Пук (Депортес Икике) попадна в капана на противниковата защита.
76'
Ще успеят ли Депортес Икике да сътворят нещо от този тъч в половината на Универсидад де Чили?
76'
Тъч за Универсидад де Чили в тяхната половина.
75'
Депортес Икике ще изпълнят удар от вратата на Естадио Тиера де Кампеонес.
75'
Piero Maza Gomez отсъжда ъглов удар за Универсидад де Чили. Ще изпълни Matias Ignacio Sepulveda Mendez.
75'
Piero Maza Gomez отсъди тъч за Универсидад де Чили в близост до наказателното поле на Депортес Икике.
74'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Депортес Икике.
74'
73'
Piero Maza Gomez отсъжда удар от вратата за Универсидад де Чили.
72'
72'
Атака на Универсидад де Чили и удар на Марсело Диас, който пропуска целта.
71'
70'
Marcelo Morales напуска терена, заменен от Matias Ignacio Sepulveda Mendez.
70'
домакините правят смяна, при която Joaquin Moya отстъпва мястото си на Diego Nicolas Fernandez Castro.