Джонатан Андия (Депортес Копиапо) получи жълт картон.
90+8'
Leandro Ivan Benegas от отбора на Унион Еспаньола получи жълт картон.
90+7'
Унион Еспаньола поведе с 2-3 на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля с гол на Leandro Ivan Benegas.
90+6'
Cristian Garay отсъжда удар от вратата за Унион Еспаньола.
90+6'
Атака на Депортес Копиапо и удар на Juan Gaete, който пропуска целта.
90+6'
Тъч за Унион Еспаньола на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля.
90+5'
90+5'
Депортес Копиапо предприема атака на срещата в град Копайпо. Juan Gaete стреля встрани от целта.
90+5'
Депортес Копиапо ще изпълнят тъч в половината на Унион Еспаньола.
90+5'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Унион Еспаньола в тяхната половина.
90+4'
Удар от вратата за Депортес Копиапо на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля.
90+4'
Leandro Ivan Benegas (Унион Еспаньола) показа класата си, но ударът му с глава минава покрай вратата.
90+4'
Безрезултатен шут на Bastian Roc Roco (Унион Еспаньола) към вратата на съперника.
90+4'
Cristian Garay отсъжда ъглов удар за Унион Еспаньола. Ще изпълни Емилиано Векио.
90+3'
На Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля е отсъден корнер за Унион Еспаньола. С топката е Емилиано Векио.
90+3'
Ariel Uribe (Унион Еспаньола) стреля на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля, но ударът е спасен.
90+3'
Bastian Roc Roco (Унион Еспаньола) е отново на крака и се връща в игра.
90+1'
Контузия на Bastian Roc Roco на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Cristian Garay спря играта.
89'
На Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля в град Копайпо, удар с глава на Тобиас Нахуел Фигероа (Депортес Копиапо) e блокиран от играч на Унион Еспаньола.
89'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Депортес Копиапо.
89'
Ударът на Ariel Uribe (Унион Еспаньола) пропуска целта.
88'
Фелипе Рейнеро подаде за гола.
88'
Franco Ramon Torres бележи за домакините и резултата вече е 2-2.
85'
Депортес Копиапо получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
85'
Марко Медел влиза на мястото на накуцващият Elias Calderon в отбора на домакините.
85'
Кратко прекъсване заради контузия на Elias Calderon (Депортес Копиапо).
84'
Депортес Копиапо ще подновят играта с удар от вратата.
84'
Тъч за домакините в противниковата половина.
83'
Bastian Roc Roco (Унион Еспаньола) се връща в игра на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля.
83'
Ъглов удар за Депортес Копиапо на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Franco Ramon Torres изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
82'
Bastian Roc Roco е на земята и срещата временно е прекратена.
81'
Ъглов удар за Унион Еспаньола на срещата в град Копайпо. Ignacio Antonio Nunez Estrada е зад топката.
81'
Leandro Ivan Benegas стреля на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. За съжаление на съотборниците му от Унион Еспаньола ударът му е спасен.
79'
гостите правят смяна, при която Pablo Mauricio Aranguiz Salazar отстъпва мястото си на Ignacio Antonio Nunez Estrada.
79'
Унион Еспаньола ще изпълнят удар от вратата на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля.
78'
Cristian Garay отсъди свободен удар за Депортес Копиапо.
77'
Удар на Leandro Ivan Benegas (Унион Еспаньола) на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля - топката се отбива в гредата.
77'
Депортес Копиапо ще изпълнят тъч в своята половина.
75'
Simon Ramirez отстъпва мястото си на Jeyson Alejandro Rojas Orellana в отбора на гостите.