Hernan Caputto (Депортес Копиапо) извършва смяна в своя отбор. Фелипе Рейнеро напуска терена, заменен от Фабиан Манзано Перес.
Атака на Депортес Копиапо и удар на Фелипе Рейнеро, който пропуска целта.
Депортес Копиапо получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
88'
Junior Osvaldo Marabel Jara се връща на игрището.
88'
Гол! Дузпа за гостите доведе до намаляване на резултата: 2-1. Попадението е на Браян Караско.
88'
Juan Miguel Jaime.
85'
Miguel Araos прекъсва срещата за да се окаже помощ на превиващият се Junior Osvaldo Marabel Jara (Палестино).
83'
Палестино ще изпълнят удар от вратата на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля.
83'
Miguel Araos отсъди тъч за Депортес Копиапо в близост до наказателното поле на Палестино.
81'
Miguel Araos отсъжда свободен удар за Депортес Копиапо на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Топката е в собствената им половина.
81'
Палестино ще изпълнят тъч в половината на Депортес Копиапо.
80'
Miguel Araos отсъжда удар от вратата за Депортес Копиапо.
80'
Смяна на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Junior Osvaldo Marabel Jara заменя Дилън Зунига в отбора на Палестино.
79'
Тъч за Депортес Копиапо близо до противниковото наказателно поле.
78'
Хорхе Луис Луна отстъпи мястото си на Марко Медел в отбора на Депортес Копиапо.
78'
Maximiliano Armando Quinteros напуска терена, заменен от Тобиас Нахуел Фигероа.
78'
Miguel Araos отсъди засада на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Атаката на Палестино е спряна.
77'
Ще успеят ли Палестино да сътворят нещо от този тъч в половината на Депортес Копиапо?
76'
Тъч за Палестино в половината на Депортес Копиапо.
76'
Тъч за гостите в противниковата половина.
75'
Палестино ще подновят играта с удар от вратата.
75'
Депортес Копиапо предприема атака на срещата в град Копайпо. Maximiliano Armando Quinteros стреля встрани от целта.
74'
Депортес Копиапо заменя Franco Ramon Torres с Martin Araya.
74'
Yerko Gonzalez влиза на мястото на Джонатан Андия в отбора на Депортес Копиапо.
72'
Хорхе Луис Луна се отчете с асистенция.
72'
Maximiliano Armando Quinteros бележи на Естадио Лиус Валенцуела Ермосиля. Депортес Копиапо увеличават преднината си до 2-0.
71'
Juan Miguel Jaime е обратно на терена.
70'
Joe Axel Abrigo Navarro отстъпва мястото си на Felipe Chamorro в отбора на гостите.
70'
Jonathan Oscar Benitez влиза в игра на мястото на Хуан Фернандо Гаро в отбора на гостите.