0 - 1Край на мача
90+9'
Играч на Кобресал попада в положение на засада на Ел Кобре, Ел Салвадор.
90+9'
Gaston Philippe отсъжда ъглов удар на Ел Кобре, Ел Салвадор. Зад топката е Leonardo Filipe Valencia Rossel (Кобресал).
90+7'
Gaston Philippe отсъжда свободен удар за Кобресал на Ел Кобре, Ел Салвадор. Топката е заложена в половината на Аудакс Италиано.
90+6'
Тъч за Кобресал в собствената им половина.
90+6'
Кобресал получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
90+5'
Gaston Philippe отсъди свободен удар за Аудакс Италиано в собствената им половина.
90+5'
90+5'
На мача в град Ел Салвадор, Paolo Luis Guajardo (Аудакс Италиано) стреля към противниковата врата, но топката среща гредата.
90+3'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Кобресал в тяхната половина.
90+2'
Тъч за Кобресал на Ел Кобре, Ел Салвадор.
90+2'
Емануел Чекини(Аудакс Италиано) е наказан с жълт картон от Gaston Philippe.
90+2'
Gaston Philippe отсъжда свободен удар за Кобресал на Ел Кобре, Ел Салвадор. Топката е в собствената им половина.
90+1'
Alessandro Riep (Аудакс Италиано) стреля във вратата на съперника, но ударът му е спасен.
89'
Сантяго Дитборн от Аудакс Италиано получи жълт картон.
89'
Свободен удар за Кобресал на Ел Кобре, Ел Салвадор. Топката е в собствената им половина.
88'
Тъч за домакините в противниковата половина.
88'
88'
Ъглов удар за Кобресал на срещата в град Ел Салвадор. Leonardo Filipe Valencia Rossel е зад топката.
88'
Ъглов удар за Кобресал на Ел Кобре, Ел Салвадор. Гастон Лезкано изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
88'
Ударът на Franco Emanuel García (Кобресал) в противниковата врата е спасен.
87'
Кобресал ще изпълнят опасен тъч.
87'
Gaston Philippe отсъди тъч за Кобресал в близост до наказателното поле на Аудакс Италиано.
87'
Кобресал ще изпълнят тъч в половината на Аудакс Италиано.
86'
Gaston Philippe отсъди тъч за домакините.
85'
Свободен удар за Аудакс Италиано в половината на Кобресал.
85'
Franco Bechtholdt Chervaz (Кобресал) получи втори жълт картон от рефера Gaston Philippe и напуска терена на Ел Кобре, Ел Салвадор.
84'
Gaston Philippe показа жълт картон на Tomas Ahumada (Аудакс Италиано).
84'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Ел Салвадор.
84'
Гастон Лезкано (Кобресал) стреля на Ел Кобре, Ел Салвадор. Ударът му пропуска целта.
83'
Гастон Жил Ромеро отстъпи мястото си на Daniel Pina Torres в отбора на Аудакс Италиано.
81'
Alessandro Riep се отчете с асистенция.
81'
Гол! Игнасио Жералдино бележи и гостите вземат преднина на Ел Кобре, Ел Салвадор. Резултат: 0-1.