Удар от вратата за гостите на срещата в град Гояния.
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъди свободен удар за Мирасол ФК СП в собствената им половина.
Гояс ЕК ГО ще изпълнят тъч в половината на Мирасол ФК СП.
90+3'
Удар в очертанията на вратата на Жуниньо. Няма гол.
90+2'
Атака на Гояс ЕК ГО, при която се отваря добра възможност пред Angelo Rodriguez, но неговият удар с глава пропуска целта.
90+2'
Мирасол ФК СП ще подновят играта с удар от вратата.
90+1'
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъжда ъглов удар за Гояс ЕК ГО. Ще изпълни Paulo Baya.
90'
Свободен удар за Мирасол ФК СП в собствената им половина.
89'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Мирасол ФК СП.
89'
Удар с глава на Breno Herculano Almeida (Гояс ЕК ГО) на Estádio da Serrinha, който пропуска целта.
89'
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъжда ъглов удар на Estádio da Serrinha. Зад топката е Луис Енрике (Гояс ЕК ГО).
88'
Тъч за домакините в противниковата половина.
88'
Angelo Rodriguez (Гояс ЕК ГО) стреля безрезултатно по посока на противниковата врата на Estádio da Serrinha в град Гояния.
87'
Тъч за Гояс ЕК ГО в собствената им половина.
87'
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъжда удар от вратата за Мирасол ФК СП.
87'
Douglas da Silva Teixeira (Гояс ЕК ГО) пропуска целта.
86'
Фернандиньо отстъпи мястото си на Marcos Vinicius da Silva в отбора на Мирасол ФК СП.
86'
Давид Браз влиза на мястото на накуцващият Лукас Рибейро в отбора на Гояс ЕК ГО. Изглежда, че Vagner Carmo Mancini бе принуден да извърши тази смяна.
85'
домакините правят смяна, при която Маркао Силва отстъпва мястото си на Breno Herculano Almeida.
85'
Гояс ЕК ГО ще подновят играта с удар от вратата.
85'
Leonardo Gamalho de Souza (Мирасол ФК СП) пробва удар на Estádio da Serrinha. Топката минава встрани от целта.
83'
Лукас Рибейро е на земята и срещата временно е прекратена.
82'
Подаването за гола е на Bruno Matias dos Santos.
82'
Мирасол ФК СП излиза напред в резултата с 0-1 след гол на Leonardo Gamalho de Souza.
81'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Гояс ЕК ГО.
81'
Мирасол ФК СП получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
80'
Атака на Мирасол ФК СП е спряна от съдията, след като Lucas Gazal попадна в положение на засада.
79'
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъди свободен удар за Мирасол ФК СП.
79'
Луис Енрике(Гояс ЕК ГО) е наказан с жълт картон от Lucas Guimaraes Rechatiko Horn.
76'
76'
Мирасол ФК СП атакуват чрез Чико, чийто удар пропуска целта.
76'
Lucas Guimaraes Rechatiko Horn отсъжда ъглов удар за Мирасол ФК СП. Ще изпълни Чико.
75'
Корнер за Мирасол ФК СП на срещата в град Гояния. Daniel de Oliveira Sertanejo изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.