Срещата временно е спряна за да се обърне внимение на Ibrahim Saleh Al Mukhaini (Ал-Нахда), превиващ се от болка на тревата.
85'
Walter Bwalya напуска терена, заменен от Hamoud Al Saadi.
85'
Ali Dhahi Mahil Masoud Al Rusheidi влиза на мястото на Гуи в отбора на Ал-Нахда.
84'
Hasan Akrami отсъжда удар от вратата за Ал-Нахда.
84'
Kamil Hasan Al Aswad стреля на Khalifa Sports City Stadium. За съжаление на съотборниците му от Al-Riffa ударът му минава встрани от вратата.
82'
На Khalifa Sports City Stadium е отсъден корнер за Al-Riffa. С топката е Aymen Harzi.
81'
Свободен удар за Al-Riffa в половината на Ал-Нахда.
81'
Играч на Ал-Нахда е в положение на засада.
80'
Hasan Akrami отсъди тъч за гостите.
80'
80'
Hesham Al Mahozi (Al-Riffa) извършва смяна в своя отбор. Jaco напуска терена, заменен от Hashim Sayed Isa Hasan Radhi Hashim.
80'
Hamad Al Shamsan отстъпва мястото си на Husain Ali A Aleker в отбора на домакините.
79'
Hasan Akrami отсъди тъч за Ал-Нахда в половината на Al-Riffa.
78'
Гуи опита удар на Khalifa Sports City Stadium, но за радост на противниковият вратар топката срещна напречната греда.
77'
Гол! Гуи (Ал-Нахда) успява да изравни на Khalifa Sports City Stadium след гол с глава. Резултатът е 1-1.