Ще успеят ли Чонбук Хюндай да сътворят нещо от този тъч в половината на Муанг Тонг Юнайтед?
90+5'
Чонбук Хюндай ще изпълнят тъч в своята половина.
90+5'
Муанг Тонг Юнайтед атакуват на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм в град Жеонжу. Ударът на Фелисио Браун Форбс пропуска целта.
90+5'
Чонбук Хюндай ще подновят играта с удар от вратата.
90+4'
Чонбук Хюндай се впускат в атака, спряна от Hanna Hattab заради положение на засада.
90+3'
Свободен удар за Чонбук Хюндай на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
90+3'
Удар от вратата за Чонбук Хюндай на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм.
90+3'
Korawich Tasa (Муанг Тонг Юнайтед) пропуска целта.
89'
Чонбук Хюндай ще изпълнят удар от вратата на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм.
88'
Hanna Hattab отсъжда свободен удар за Муанг Тонг Юнайтед на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
88'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Чонбук Хюндай.
88'
Муанг Тонг Юнайтед предприема атака на срещата в град Жеонжу. Тристан До стреля встрани от целта.
87'
Kim Ha-jun отстъпва мястото си на Jin Si-woo в отбора на домакините.
86'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Жеонжу.
86'
Чонбук Хюндай атакуват чрез Jin Taeho, чийто удар пропуска целта.
85'
Hanna Hattab сигнализира за нарушение в полза на Муанг Тонг Юнайтед на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
84'
Park Jae-yong асистира за гола.
84'
Гол на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм в град Жеонжу. Jin Taeho бележи за Чонбук Хюндай и преднината им е увеличена до 4-1.
80'
80'
Kakana Khamyok (Муанг Тонг Юнайтед) пробва удар на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Топката минава встрани от целта.
79'
79'
Kakana Khamyok стреля на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. За съжаление на съотборниците му от Муанг Тонг Юнайтед ударът му минава встрани от вратата.
79'
Wongsakorn Chaikultewin влиза на мястото на John-Patrick Strauss в отбора на Муанг Тонг Юнайтед.
79'
Смяна на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Korawich Tasa заменя Емил Робак в отбора на Муанг Тонг Юнайтед.
79'
78'
Свободен удар за Муанг Тонг Юнайтед в половината на Чонбук Хюндай.
76'
Чанг-Хон Куон (Чонбук Хюндай) стреля във вратата на съперника, но ударът му е спасен.
75'
Тъч за Муанг Тонг Юнайтед в половината на Чонбук Хюндай.
74'
Hanna Hattab отсъжда удар от вратата за Муанг Тонг Юнайтед.
72'
Смяна в отбора на Чонбук Хюндай. Чанг-Хон Куон заменя Chang-hoon Kim.
72'
На срещата в град Жеонжу бе отсъден свободен удар за домакините.
71'
Ъглов удар за Муанг Тонг Юнайтед на срещата в град Жеонжу. Тристан До е зад топката.
71'
Муанг Тонг Юнайтед ще изпълнят тъч в половината на Чонбук Хюндай.
70'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Жеонжу.
70'
Удар с глава на Фелисио Браун Форбс (Муанг Тонг Юнайтед), който пропуска целта.
69'
гостите са принудени да извършат смяна. Sathaporn Daengsee влиза на мястото на Sorawit Panthong в отбора на Муанг Тонг Юнайтед.
67'
Chae joon Park влиза в игра на мястото на Сеон-Мин Муун в отбора на домакините.
67'
Контузия на Жеонжу Уйрлд Къп Стейдиъм. Sorawit Panthong е на земята и Hanna Hattab спря временно играта.
66'
Асистенцията е на Kakana Khamyok.
66'
Гол! Sorawit Panthong връща едно попадение за Муанг Тонг Юнайтед и резултатът вече е 3-1.